TMS Tedavisi Soru Cevap

Tms cihazı nedir?

1491 GÖSTERİM

Tms yöntemini hep duyuyorum ama ne oluyor ne işe yarıyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Parkinsona Tms tedavisi iyi geliyormu?

1133 GÖSTERİM

Annem parkinson hastası daha önce çeşitli tedaviler uygulandı fakat gelişme sağlanamadı televizyonda tms tedavisinin parkinsona iyi geldiğini duydum bu konuda bilgi verirmisiniz?

Kulak çınlaması TMS tedavisi yorumları

7151 GÖSTERİM

Kulak çınlaması için tms tedavisi yaptıranlar bu kısma tedavi sonucunu ve görüşünü yazabilir mi? Tedavi sonucuna göre yanlış edinimler varsa hakkında bilgi vermek isteriz. Doğru edinimleri ise bilgi almak isteyen kişilerle paylaşmak isteriz.

TMS Tedavisi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://www.tmsclinic.org/tms-tedavisi Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

tms tedavisi ücreti

3072 GÖSTERİM

Depresyon için artık ilaç kullanmak istemiyorum tms tedavisini denemek istiyorum artık fakat ne kadar ücreti yaptıranlar varmı yazabilirmi?

Panik atak yaşayanların anlattıkları

3813 GÖSTERİM

Panik atak yaşayanlar ne belirtiler görüyor buraya yazabilirmi. Yaşayanlar deneyimlerini birbiri ile paylaşırsa faydalanmış oluruz. Benim deneyimim havalanma hissi uyandırıyordu. Fakat sizi zeminden gökyüzüne kaldıran şey, panik nöbeti sırasında sizin korkunuz oluyor. Bu korkuya asla git buradan'diyemiyorsunuz. 10 dakika boyunca bu korku ile yaşamak durumundasınız. sizlerde nasıl oluyordu?

Depresyon belirtileri

1126 GÖSTERİM

Son birkaç ayda uyku düzenim bozuldu önceden yapmayı sevdiğim seylere karşı ilgim azaldı o gün hiçbir şey yapmasam da yorgun hissediyorum acaba bunlar depresyon belirtilerimi depresyondamıyım yoksa bu korona döneminde fazla eve kapanmanın zararlarımı? Eğer depresyondaysam nasıl tedavi olmalıyım

TMS migren tedavisi

2294 GÖSTERİM

Migren tedavisinde TMS etkili midir? Etkili ise kaç seansta migren tedavisi yapılır? Tms ile yapılan migren tedavisi nükseder mi, tekrarlar mı?

Tms tedavisi başarı oranı

2247 GÖSTERİM

Tms tedavisi başarı oranı nedir? Tms kesin çözüm müdür? Hastalık bir daha tekrar eder mi?

Tms tedavisi sırasında ilaç kullanmak sakıncalı mıdır

1212 GÖSTERİM
Tms tedavisi alırken ilaç kullanmak sakıncalı mıdır? İlaç tedaviyi etkiler mi?

Tms tedavisi hangi saatlerde uygulanmalıdır

2153 GÖSTERİM

Tms tedavisi hangi saatlerde uygulanmalıdır? Tms tedavisi hangi zaman dilimlerinde daha verimli olur? Akşam saatleri mi sabah saatleri mi tercih edilmelidir? Tms tedavisi kaç saat sürer?

Tms tedavisinin yan etkileri nelerdir?

2431 GÖSTERİM

Tms tedavisinin yan etkileri nelerdir? Tms uygulandıktan sonra işe gidebilir miyim? Tms tedavisi baş dönmesi, mide bulantısı gibi herhangi bir yan etki gösterir mi? Alerjisi olan biri için tms tedavisi alerjiyi tetikler mi?

Tms tedavisi ne ise yarar

4886 GÖSTERİM

Tms tedavisi nedir? Tms nerelerde kullanılır? Tms tedavisi ne işe yarar? Tms beyne mi uygulanır? Tms tedavisi psikolojik rahatsızlıklar haricinde başka nelere iyi gelir? Tms tedavisi almaması gereken hastalıklar var mıdır?

Tms tedavisini kim uygular

2539 GÖSTERİM
Tms tedavisini kim uygular? Psikolog yada psikiyatrist tarafından tms tedavisi uygulaması şart mıdır? Bu alanla ilgili tms tedavisi uygulama eğitimi mi almak gerekir?

TMS tedavisi seans ücretleri

60622 GÖSTERİM

TMS tedavisi seans ücretleri 2020 yılı için kaç lira? Tedavi ortalama kaç seans sürmektedir? TMS tedavisi ücreti psikolojik rahatsızlık sebebine göre değişiyor mu? TMS tedavisi SGK tarafından ödeniyor mu?

TMS yaptıranlar yorumları

88463 GÖSTERİM

TMS tedavisi yaptıranlar bu kısma tedavi sonucunu ve görüşünü yazabilir mi? Tedavi sonucuna göre yanlış edinimler varsa hakkında bilgi vermek isteriz. Doğru edinimleri ise bilgi almak isteyen kişilerle paylaşmak isteriz. 

Tms tedavisi kaç yaş aralığına uygulanır?

1885 GÖSTERİM

Tms tedavisi kaç yaş aralığına uygulanır? Tms tedavisi yan etkisi var mıdır? Tms tedavisi yatarak mı tedavi olmalıyım?

Tms tedavisi hangi hastalıklara iyi gelir?

2664 GÖSTERİM

Tms tedavisi hangi hastalıklarda kullanılır? Tmu tedavisi ve tms tedavisi aynı şey midir? 

Tms tedavisi zararlı mı? Yan etkisi olur mu?

1746 GÖSTERİM

Tms tedavisi zararlı mı? Yan etkisi olur mu? Tms tedavisi işe yarıyor mu

Tms tedavisi çocuklara uygulanır mı?

2883 GÖSTERİM

Tms tedavisi çocuklara uygulanır mı? Bir çocuğun TMS tedavisi alması için en az kaç yaşında olması lazım

ETİKETLER

Kayseri Psikolog, Kayseri Evlilik Terapisti, Kayseri Aile Danışmanı, Kayseri Psikolog vajinismus, Kayseri Çocuk psikoloğu, Kayseri psikolog tavsiye, Kayseri pedagog, Kayseri bireysel terapi, Ergen Terapisi, Depresyon Tedavisi,