ibrahim-kilinc.png

Kayseri Psikolojik Danışman

İbrahim Kılınç

Hızlı Randevu

PSİKOLOJİK DANIŞMAN / AİLE DANIŞMANI  İBRAHİM KILINÇ

 

            Kayseri doğumlu olan İbrahim KILINÇ  Kayseri'de ilk ve orta öğrenimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi Uşak Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlayan İbrahim KILINÇ eğitim sürecine Mersin ilinde bulunan Çağ Üniversitesinde Psikoloji bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlayarak devam etmiştir. TMS Clinic Kayseri’de aile, evlilik, çocuk ve ergenlik alanlarında psikolojik danışmanlık hizmetleri veren İbrahim KILINÇ kariyer yaşam boyu devam eden bir süreç olduğundan, kendisine destek için başvuran bireylere daha iyi hizmet sunma amacıyla sürekli kendisini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

 

Aldığı Eğitimler

·         Aile Danışmanlığı

·         Cinsel Terapi

·         İmago Terapi

·         Oyun Terapisi

·         Çocuk Resimleri Analizi ve Psikolojik Resim Testleri Uygulayıcısı

·         Çocuk Objektif Testler Uygulayıcısı

·         Projektif Testler Uygulayıcısı

·         MMPİ Eğitimi

·         WİSC-R Eğitimi

            Hızla gelişen ve değişen dünyamızda, kişilerin giderek karmaşıklaşan yaşam koşullarına sağlıklı bir biçimde uyum sağlamalarına hizmet etmeyi amaçlayan psikolojik danışman İbrahim KILINÇ  lisans eğitimlerine ek olarak yukarıda belirtilen eğitimlere katılarak;

·         Ergen ve Yetişkin Danışmanlığı,

·         Aile Danışmanlığı,

·         Çift Danışmanlığı,

·         Cinsel Terapi,

·         Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında daha iyi hizmet sunma çabası içindedir.

            Gelişen ve değişen dünya da şüphesiz ki sosyal bir varlık olan biz insanlar çevremiz ile sürekli olarak etkileşim içerisindeyiz. Bu etkileşimde insanlar kendisi ve çevresi arasında sürekli bir uyum sağlama çabası içerisindedir. Sizde gerek bireysel özellikleriniz, gerek çevre şartlarından dolayı yaşadığınız çatışmaları çözebilmek ve yaşamınızı rahat ve huzurlu bir şekilde devam ettirebilmek için alanında yetkin bir uzmandan psikolojik danışma almak isterseniz bizimle irtibata geçiniz.

 

Telefon Numaramız

0(545) 499 00 70

 

E-Mail Adresi

pd.ibrahimkilinc@outlook.com

GÖNDER

İbrahim Kılınç Yorumlar

WhatsApp WhatsApp