Pazartesi-Cumartesi 10:00 - 20:00
0542 819 23 20 info@tmsclinic.org
mehmet-tarik-cay-1.png

Psikolog 

Mehmet Tarık Çay

info@tmsclinic.org Hızlı Randevu

Deneyimler

HES Kablo A. Ş

Türk Alzheimer Derneği Kayseri Şubesi / Psikolog 

Galatasaray Spor Okulları

Galatasaray Basketbol Okulları

Kadir Has Anadolu Lisesi

 

Sosyal Faaliyetler

38 Kent TV / Tarık ile Terapi Merkezi
Büyük Kayseri Gazetesi / Köşe Yazarı
Cumhuriyet Ege Gazetesi / Köşe Yazarı
 

Eğitimler

- Bilişsel Davranışçı Terapi 

- Çözüm Odaklı Terapi 

– Elit Sporcu Danışmanlığı (AASP)

– Objektif Testler: (Bender-Gestalt, Frostig, Gessell, Goodenough, Metropolitan, AGTE, Porteus, Peabody, Cattell 2A-3A, Benton)

–  Projektif Testler: C.A.T., T.A.T.  , F.A.T., Louisa Düss Psikanalitik Hikâyeler Testi  , Bier Cümle Tamamlama Testi

– WISC-R  Zeka Testi

– Stanford Binet Zeka Testi

– Oyun Terapisi

– Yas Terapi

Mehmet Tarık Çay

GÖNDER

Mehmet Tarık Çay Yorumlar

E.S.
Aile terapisti çok geç olmadan aile birliğini korumada devam ettirme yolunda sağlıklı bir şekilde yardım edeceğini düşünüyorum
D.C.
Tarık Hocama öncelikle çok teşekkür ediyorum Rehber Ogretmenimizin tavsiyesi uzerine kendisiyle tanistik Iyikide kendisinin danisani olmusuz Kızımın sınav kaygısı ve ergenlikten kaynaklı endişeleri vardı Tarik Hocam gerek bilgisi gerek tecrübesi gerekse canayakın güler yüzlü ve samimi yaklaşımıyla Kızımın sorunlarına çok yardımcı oldu Kendisinin profesyonelliği işinin ehli oluşu ve güler yüzlülüğü bizi çok memnun etti Her konuda her zaman ailemizden biri gibi bizden destegini esirgemedi Herkese tavsiye ederim Tarık Hocama ve TMS kliniğe çok teşekkür ederim
S.K.
Ağır takıntı hastasıyım. Öğretmenlikten geçen sene hastalığım yüzünden ayrılmak zorunda kaldım. Tarık beyin kliniğine giderken bile çok tedirgindim. Hem düşünce obsesyonlarım vardı hem de çekiniyorum. Beni gayet beyefendi ve bilgili bir beyefendi karşıladı. Gayet sıcakkanlı ve insani ilişkileri önplandaydı. Kendisi bana Tms Tedavisi önerdi. Tms Tedavisi ve Tarık bey ile terapilerim devam etti. Şu anda hastalığım hiç kalmadı. Geriye dönüp bakınca neden bu kadar geç kaldım diye kendime kızıyorum. Mehmet Tarık beye ilgisi için teşekkür ederim.
C.O.
Tarık hocamı iki senedir tanıyorum. Bu yıl çıkmaza girdiğimi düşündüğüm bir dönüm noktam oldu ve bu süreçte aklıma gelen, yardım isteyebileceğimi düşündüğüm ilk kişi Tarık Hocam oldu. Bana o kadar büyük ve güzel yardımı oldu ki. Bir psikologdan çok çok daha fazlası olduğunu söyleyebilirim. Güzel bir sırdaş, abi ya da gülüp eğlenebileceğiniz bir hocanız. Aynı zamanda da yol gösterenimiz. Şuan psikoloji okumak istiyorum ve en güzel idolüm Tarık hocam. Beni 10 basamaklı bir merdivenin 1. basamağına getirdiğiniz için sonsuz teşekkür ederim.