Pazartesi-Cumartesi 10:00 - 20:00
0542 819 23 20 info@tmsclinic.org
saban-karayagiz.png

Kurucu

Uzm. Dr. Şaban Karayağız

Hızlı Randevu

GÖNDER

Uzm. Dr. Şaban Karayağız Yorumlar

F.
tms tedavisi görmek istiyorum. TMS tedavisi ne kadar etkili
E.A.
Randevu almak istiyorum
A.Ö.
Oğlumun sınav kaygısı ve takıntıları vardı. Biz ne kadar konuşsak da sınav kaygısını azaltamadik. Profesyonel yardım almak istedik ve bu konuda araştırma yaptık. Internette araştırırken Şaban beyi gördük ve randevu aldık. Oğlumun sınav kaygısı çok azaldı ve takıntılari ise neredeyse yok oldu. Daha sakin ve mutlu. Şaban beye çok teşekkür ederiz.
R.
Yoğun iş stresi ve okb rahatsızlığıda üzerine eklenince çok zor günler geçirdim. Yaklaşık 8 9 ay kadar doktor arayışındaydim. Şaban beye de tavsiye üzerine gittim. Hem ilaç tadavisi hemde tms tedavisiyle bir ay kadar kısa sürede eski halime döndüm. Çok teşekkür ederim.
K.
Panik bozukluğu ve okb için Şaban hocama muayene oldum. Kendisi alanında çok bilgili doktorlardan birisi ve çok ilgili. Hastaya yaklaşımı samimi ve sizi sonuna kadar dinliyor. Uyguladığı tedavinin çok faydasını gördüm. Muayene sonrasında da özel telefonundan defalarca soru sormama rağmen her seferinde ilgilendi ve cevap verdi. Kendisinden Allah razı olsun.
S.
Ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ediyorum. Psikolojik rahatsizligi olanların kesinlikle Saban beyle görüşmelerini ve tms yöntemiyle tedavi olmalarını öneririm.
I.
Çok kötü bir zamanda tanıdım Şaban Beyi . Çok karamsar olduğum bir dönemdeydim. Günlerimin çoğu acillerde geçiyordu panik atak tedavisi sayesinde eski günlerime tekrar döndüm çok teşekkür ederim.
I.
Şaban beyle aşırı sinir ve kaygı problemimde dolayı tedavi amaçlı görüştük. Tedaviye ön görüşme sonrası anket daha sonra da düşük doz ilaç tedavi ile başlayıp tedavi bitimine yakın doz miktarını düşürerek tamamladık. Tedavi süreci boyunca gayet alakalı ve ilgiliydi etrafımda gerek duyan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Başarılı bir kişilik kendisine çok teşekkür ediyorum.
T.
Şaban Bey den yaklaşık bir buçuk yıldır panik atak, anksiyete bozukluğu ve daha fazlası için destek alıyorum. Başarılı bir tedavi uyguladı. Eski halimle şimdi arasında çok fark var. İlaçlarımda azaltma sürecine geçtik.Hastasına olan ilgi ve alakası üst düzey. Güler yüzlü ve samimi kişiliği var. Bir uzmana ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Şaban Bey.
B.
bir yıldır Şaban Beye muayeneye düzenli gidiyorum. Çok fazla arayışta bulundum ve umudumu yitirdiğimde bir arkadaşımın önerisi ile Şaban beye ulaştım. Takıntılarım beni o kadar yoruyordu ki hayatım resmen felç olmuştu. Takıntılarımla ilgili durumun nasıl geliştiği ve nasıl baş edeceğimle ilgili net cevaplara ulaştırdı ve çaresizliğime çare oldu. Eskiden kaygılandıgim şeyler artk şimdi komik geliyor gülüp geçiyorum. En önemlisi çok mutluyum.
K.L.
Şaban hocam kayseri de araştırmalarım sonucunda en uygun gördüğüm kişi oldu. Ve kendisine tedavi olmaya gittim. Beklentilerimi cok karsıladı cok tesekkür ediyorum.
M.E.
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Ve iyiki gitmişim. Çok bilgili, mesleğinde başarılı bir doktor. Depresyon ve takıntı rahatsızlığım vardı. Iki aydır çok iyiyim. Teşekkür ederim Allah razı olsun kendisinden. Gitmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla gidebilir.
H.B.
Psikolojk rahatsızlığı olanların kesinlikle Şaban beyle görüşmelerini ve tms yöntemiyle tedavi olmalarını öneririm. 2 yıldır panik atak kaygi bozukluğundan dolayı çok rahatsızdm 1 ay gibi sürede iyileştim. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum
A.Y.
Babamın uzun yıllardır var olan depresyon problemi vardı. Şaban hocama da sinir krizi, uykusuzluk, iştahsızlık vs. gibi bir çok şikayetle geldik. Hem hocamızın ilgi ve tedavisiyle hem de tms seansları sayesinde babam beklediğimizden daha hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girdi. Değerli hocam Şaban beye ve TMS kliniğin güleryüzlü, ilgili ekibine çok teşekkür ederiz.
M.K.
Şaban beyi internetten araştırıp buldum. Hakkında çok fazla olumlu yorumlar okuyunca gitmek istedim ve iyiki gitmişim. 2 yıl önce anksiyete bozukluğu teşhisi konulan rahatsızlığım tekrar başlayınca Şaban beyden yardım almak istedim. İlk görüşmemizde Şaban beyden çok memnun kaldım. Arkadaş gibi sizi uzun uzun dinliyor ve durumunuza uygun en iyi ilaç tedavisini uyguluyor. Kesinlikle işinde çok başarılı bir doktor. Psikiyatri doktor arayışında olan herkese tavsiye ediyorum.