Pazartesi-Cumartesi 10:00 - 20:00
0542 819 23 20 info@tmsclinic.org
betul-tacettin.png

Psikolog

Betül Tacettin

Hızlı Randevu

GÖNDER

Betül Tacettin Yorumlar

A.
Annemin anksiyetesi vardı, yıllardır ilaç tedavisi de görüyordu ama psikiyatr doktorumuz bir psikologla psikoterapinin de yararlı olacağını söyledi ve Betül hocamla devam etti, ben annemi ilk defa bu kadar rahatlamış gördüm ve herzaman ki kaygılı hali epey düzeldi, kendisine teşekkür ederiz samimiyeti ve ilgisi için
F.
Bir tarafdan yılların birikimi bir taraftan şuan insanlarla ilişkim herşey o kadar gözümde büyüyorduki ben bi daha kendimi toparlayamam diye düşünüyodum , Betül hanıma daha önce giden bi yakınım tavsiye etti bende gittim, adım adım herşeyin üstesinden gelebileceğim gücünü bana hissettirdi bende kendime gelmeye başladım çok şükür
B.F.
Betül Hanım sorunlarımı çözüme kavuşturmamda çok yardımcı oldu hatta neden daha önce gelmedim diye düşündüm. İşini severek yapan insanlar her zaman başarılı sonuçlara imza atıyorlar. Betül Hanım da onlardan biri. Eğer kendi içinizde halledemediğiniz sorunlar varsa hiç geciktirmeden uzman desteği alın. Betül Hanım bu konuda çok başarılı
S.
Asla atlatamadığım travmalarım vardı ,ne yaparsam yapıyım üstesinden gelemiyordum ama Betül hanıma hem anlatırken çok rahat ettim hemde yol gösterici olmasından dolayı çok memnun kaldım, gerçekten bazı şeyleri insan kendi başına atlatamıyor ama bunun içinde karşınıza iyi bir uzman çıkması gerekiyor, neyse ki bu konuda çok şanslıydım.
H.N.
İnsana değer veren biri hocam, bazı insanlar bazı işleri yapmak için yaratılmıştır, hocam da öyle, karşısındaki ilk dakikadan bunu hissettiriyor, ne yapılabilir ne yapılamaz açıkca söylüyor, doğru kişiye geldiğinizi anlıyorsunuz zaten
F.
Hocam herşeyden önce öyle güven veriyor ki onu tanıdığıma çok mutluyum, bir yabancı değil de yıllardır tanıdığınız biri gibi, hiç önyargılı biri değil ve bende çok rahat ettim onunla geçen süreçte, kendimi ilk defa birine bu kadar iyi ifade ettim diyebilirim.
R.
Açıkçası benim Psikolog ve Psikiyatristlere karşı büyük bir ön yargım vardı. Fakat Betül Hanım işinde gerçekten çok başarılı. Sıcakkanlı yaklaşımı, ilgisi, alakasıyla ön yargılarımı yıktı. Anlatmayı bir türlü başaramadığım şeyler bile karşısında oturunca dökülüyor kendiliğinden, seanstan çıkınca hafiflemiş hissediyorsunuz. Henüz yolun çok başında olmamıza rağmen hayatımda bir çok şeyi fark etmemi sağladı. İyi ki tanımışım, teşekkür ederim kendisine :)
B.
Betül hanım işinde çok uzman farklı düşünceler kazanmamda çok yardımı oldu. Çok sıcak kanlı iyi birisi tedaviye başlarken hiç bir işe yaramayacak gibi düşüncelerim vardı ama tedaviye başladıktan sonra hiçte öyle olmadığını anladım. Eşimle sorunlarımızı çözmemizde çok faydası oldu.
F.
Betul doktoruum??oncelikle ben her firsatta kendisini cok sevdigimi dile getiriyorum burdanda bunu ifade etmek isterim benim evliligimde 10 yillik esimle iletisim acisindan buyuk problemimiz vardi ve daha baska baska biz betul hanimla gecirdigimiz surecte onunla cok iyi anlastik hem esimde hemde bende guzel farkindaliklar olusturduguna inaniyorum ve biz hala onunla guzel basamaklar kat edecegimize inaniyorum ve iyiki onunla tanistik bir doktora gidersiniz bazen oyleleri varki sizi daha cok hasta eder ama betul hanim oyle degil size bu hissi asla yasatmiyor tatli dilli guler yuzlu kendisine kocaman tesekkur ediyorum bizi birakmadigi icin.
D.A.
Biz 14 yıllık evliyiz ve hep eşimle aramızda bi iletişimsizlik sorunu vardı ama Betül Hanım o kadar pratik işe yarar bilgiler verdi ki, bunca zaman uzman desteği almadığıma üzüldüm ve artık bazı konular halkında çok daha iyi farkındalık sahibi olduğumu düşünüyorum.
E.
Benim okb problemlemim vardı, aynı zamanda da bu problemler evlilik hayatımızda da sıkıntıya sebep oluyordu, Betül Hanım'la berebar iki probleminde üstesinden gelmeyi başardık, kendisinin ilgisine çok teşekkür ediyorum.