Piyasadaki zayıflama ürünleri yorumları

1630 GÖSTERİM

Daha önce bir zayıflama ürünü ile kilo vermiştim şu an tekrar 10 kg aldım zayıflama çayları,ürünleri güvenilir mi, kalıcı mı? Kullananlar varsa kendi deneyimlerini yazabilirler mi ?

Cevaplar1

D.M. Diyetisyen Merve Aygür
Piyasada bulunan bir çok zayıflama ürünleri diüretik etki göstererek vücuttan su atımını artırarak zayıflama etkisi gösterir. Burdaki kilo kaybı yağ kaybı demek değildir ve kalıcı değildir. Bu ürünler böbrek ve karaciğerdeki yükü artırdığı için organlarda hasara neden olabilir. Kişide mevcutta bir hastalık varsa bunu tetikleyebilir ve ilaç etkileşimlerine neden olabilir. Piyasadaki bir çok ürünün sağlık bakanlığı ve FDA onayı yoktur, riskleri ve uzun vadeli sonuçları bilinmemektedir. Hekim veya uzman onayı olmaksızın hiçbir ilaç/ürün kullanılmamalıdır. En sağlıklısı bir uzmanla beraber doğru ve kalıcı bir şekilde kilo kaybını sağlamaktır. Sağlıklı günler??
0 0
GÖNDER

ETİKETLER

Kayseri Psikolog, Kayseri Evlilik Terapisti, Kayseri Aile Danışmanı, Kayseri Psikolog vajinismus, Kayseri Çocuk psikoloğu, Kayseri psikolog tavsiye, Kayseri pedagog, Kayseri bireysel terapi, Ergen Terapisi, Depresyon Tedavisi,