Biorezonans kilo verme fiyat

5591 GÖSTERİM
Biorezonans kilo verme fiyatı alınan terapi türüne göre değişiyor mu? Kaç seans sürer? Seanslar sonunda zayıflama garantisi sunuluyor mu?

Cevaplar3

P.B. Psikolog BERAT HAZAR

Bilimde hiçbir şeyin yüzde yüz garantisi verilemez vermekte doğru değildir biorezonans yöntemi vücutta var olan yanlış frekansı tespit eder ve bunu var olması gereken frekans ayarına çeker Buda kilo açısından kilo verme boyutuna olumlu yansıma yapar tedaviye başvuran danışanlarımızın birçoğu fayda gördüğünü bizlere iletmektedir.

2 17
D.M. Diyetisyen Merve Aygür
Biorezonansla kilo verme tedavisinde kaç seans alınacağı ve seansların sıklığı kişiye göre değişir buna bağlı olarak da fiyat da değişiklik göstermektedir. Uzmanlarımız tarafından değerlendirip sizin için en doğru seans planı yapılmaktadır. Zayıflama garantisi ise sizin iradenizle doğru orantılı ilerleyecektir. Terapi sizin iştah ve karbonhidrat bağımlılığınız üzerinde baskılayıcı etki gösterecektir, bu da kilo verme sürecinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.
1 8
P.N. Psikolog Necla Eda GÜZELCE
Biorezonans ile kilo verme terapileri temelde sigara bırakmaya benzer. Doğal süreç içerisinde vücudun yüksek enerji içeren yiyeceklere karşı isteği azaltılır. İşlemin her hangi bir yan etkisi yoktur, kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan bir frekans silme yöntemidir. Kilo almanıza neden olan karbonhidrat grubu yiyeceklerin frekansları ters çevrilerek, özel tekniklerle geri verilir. Seans sayısı kişiden kişiye değişebilir bu duruma ilgili uzmanlar karar vermektedir. Fiyat ve daha detayli bilgi için kliniğimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.
0 4
GÖNDER

ETİKETLER

Kayseri Psikolog, Kayseri Evlilik Terapisti, Kayseri Aile Danışmanı, Kayseri Psikolog vajinismus, Kayseri Çocuk psikoloğu, Kayseri psikolog tavsiye, Kayseri pedagog, Kayseri bireysel terapi, Ergen Terapisi, Depresyon Tedavisi,