uzm-dr-bayram-yildiz.png

Danışman Uzman Hekim

Uzm. Dr. Bayram Yıldız

Hızlı Randevu

1974 yılında Aksaray'da doğdum. Babamın görevi nedeniyle 1977 yılında Kayseri'ye taşındık. Eğitim hayatımın tamamı, meslek hayatımın büyük bir kısmı Kayseri'de geçti. Uzmanlık tezimi Bipolar Affektif Bozuklukta Metabolik Sendrom ve Endokrin sistem üzerine yaptım. 2009-2010 yıllarında Yozgat Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladım. 2010-2018 yılları arasında Kayseri Eğitim Araştırma Psikiyatri Kliniği ve AMATEM kliniğinde görev yaptım. Erciyes Üniversitesinde ve KEAH’de Depresyon, Amfetamin bağımlılığı, Kronik Yorgunluk Sendromu ile ilgili çalışmalarda bulundum ve bu konularda yayınlar yaptım. Türkiye Psikiyatri Derneği tarafından yapılan Bilişsel Davranışçı Terapi teorik ve süpervizyon eğitimlerine 2016-2017 tarihlerinde katılarak TPD’den BDT uygulayıcısı sertifikası aldım. 2016-2020 arasında iki dönem Türkiye Psikiyatri Derneği Kayseri Şubesi başkanlığını yaptım. Hastalarıma daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Kasım 2020 de Kayseri Devlet Hastanesindeki görevimden istifa ederek özel muayenehanemde ve TMS Clinic bünyesinde danışman uzman doktor olarak çalışmaya başladım.

Uzman Doktor Bayram Yıldız

GÖNDER

Uzm. Dr. Bayram Yıldız Yorumlar

B.Y.
Tikli, takıntılı, çabuk öfkelenen bir insanım, sık sık ağlıyorum, her şeyden pişmanlık duyuyorum. Çok özgüvensizim. Hem başarılı bir birey olmak çalışmak istiyorum hem yeni şeylerden korkuyorum. Hem korkakça çaba göstermiyorum hem de başarılı mutlu ve en önemlisi özgür insanları görünce ağlamak kahrolmak istiyorum. Destek alsam düzelir miyim? Kendimi değerli hisseder ve bir şeyleri başarabilir miyim? Kendimi sevebilir miyim?
Y.C.
Hocam ben yasin capan yillardir sana muayine oluyodum hastaneden ayrilmisin ogrendim hocam benim ilaclarimi hep sen ayarliyodun devam etdigim bir ilac vardi kesiplip kesilmiceni bilmiyom ssaygilar hocam
A.D.
madalyon
Z.B.
Merhaba, oğlum 14 yaşında kardeşlerine karşı çok agresif ve sinirli, bu konuda ücretlendirme ve nasıl bir yol almamız gerekir. İyi günler.
O.K.
Doktor bey sinir öfke kendimi konturol edemiyorum aniden sinirleniyorum şekerim dusuyo ani aglam Vel hasılı eşimi çok uzuyorum onu da çok seviyorum ne yapacağımı şasirdim
WhatsApp WhatsApp