Pazartesi-Cumartesi 10:00 - 20:00
0542 819 23 20 info@tmsclinic.org
uzm-dr-salim-gorkem-mese.png

Danışman Uzman Hekim

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe

Hızlı Randevu

GÖNDER

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe Yorumlar

E.E.
Ders çalışma ve ruhsal
Ş.3.
Onun gibisi yoktur bence. Daha önce başka psikoloğa gittim. Psikoloğun görevi dinlemektir ama sadece dinlemeseydi keşke birde küçümseyici tavırları vardı. Görkem Hocam çok ilgilidir. Sanki kardeşinin dertlerini dinliyormuş gibi nezaketle dinler ve öneriler verir. Onun sayesinde bambaşka bir yerdeyim. Teşekkür ederim Görkem Hocam.
Y.B.
Kaygi tedavisine gelmek istiyorum
H.
Salım bey şu anda ki yerinizi öğrene bilirmiyim
İ.L.
Görkem hocam psikiyatri alanında sizi en cok dinleyen nokta atışları yapan tek insandır.... Kayseri de bri cok hocama başvurdum ancak verim alıp tedavi i düzenleyen bir tek görkem hoca dır. Tesekkür ediyorum
H.
Bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittik Görkem beye. İlişki problemleri nedeniyle görüşüyoruz. ilk görüşme itibariyle çoğu şey yoluna girdi kendisine sonsuz teşekkürler.
A.
16 yaşında kızımın bazı sorunları vardı; çevresel ve sosyal hayata uyumsuzluk, karamsar düşünceler gibi sorunları vardı. Daha önce kendisine giden danışanlarından ve çevremde bulunan doktorlardan olumlu yorumlar alınca Görkem beyi tercih ettim. İlk görüşmede iyi iletişiminden dolayi pozitif bir enerji aldım. Seanslar sonrasında geri bildiriminden ve kızımda bulunan değişiklikten memnun kaldım.
K.
Görkem Beye tavsiye uzerine gittim ve iyi ki gitmişim.Kendisi alanında gerçekten iyi bir doktor. Ve anlayışlı, çok yardımsever biri. bana bu süreçte şimdiden çok faydası dokundu.Kendimle barıştım, çevremdeki insanlarla barıştım. İlaç, terapi şeklinde gidiyoruz. Kendisine minnettarım. Allah razı olsun. Kendisine gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
S.
Annem için başvurduk Görkem Bey'e. Yaklaşık 2 yıldır düzenli olarak görüşüyoruz. Annemde yoğun kaygı bozukluğu vardı şu an daha rahat ve kendisini güvende hissediyor. Bir sıkıntı olduğu zaman yada olumsuz bir durum yaşamamız halinde Görkem Bey'e telefonla ulaşabiliyoruz ve bizi yönlendiriyor. Kendisi çok bilgili, insancıl ve anlayışlı biri. Kendisine teşekkür ediyorum.
K.
Kendimi bulma yolunda bana yön göstermesi, uzman gözüyle kendimi tanımama yardımcı olması ve karar aşamasında bana çok destek oldu. Kendisine bu konuda çok teşekkür ederim.
Y.Y.
Danışanı ile görüşmeye başladığı an itibariyle ona güven veriyor ve rahatlatıyor. Ayrıca çok hoşgörülü, neşeli ve kibar biri. Ilk olarak Okb rahatsızlığı olan kardeşim için gittik. Memnun kalınca sonra eşimin bazı sorunları ve oğlumun sınav kaygısı için ihtiyaç duyup gittik kendisine. Danışanlarına verdiği güven ile, kendinizi kasmadan herseyi gönül rahatlığı ile anlatıyorsunuz Görkem Bey'e. Sonuçları ise gayet etkili ve başarılı. Gözüm kapalı herkese tavsiye ediyorum.
S.B.
2 seansta hayattan tat almayan depresif olan benim yüzümü güldürmeyı başardı. İşinde başarılı ve profesyonel birisi. depresyon tedavisi için basvurdum. Allah razı olsun dinliyor anlıyor ve dile getiremediklerimizi getiriyor. Psikiyatri doktor arayışında olan herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.