Pazartesi-Cumartesi 10:00 - 20:00
0542 819 23 20 info@tmsclinic.org
uzm-dr-bayram-yildiz.png

Danışman Uzman Hekim

Uzm. Dr. Bayram Yıldız

Hızlı Randevu

1974 yılında Aksaray'da doğdum. Babamın görevi nedeniyle 1977 yılında Kayseri'ye taşındık. Eğitim hayatımın tamamı, meslek hayatımın büyük bir kısmı Kayseri'de geçti. 2016-2020 arasında iki dönem Türkiye Psikiyatri Derneği Kayseri Şubesi başkanlığını yaptım. Hastalarıma daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Kasım 2020 de Kayseri Devlet Hastanesindeki görevimden istifa ederek TMS Clinic bünyesinde çalışmaya başladım.

GÖNDER

Uzm. Dr. Bayram Yıldız Yorumlar

Z.Ö.
Cumartesi klinik açıksa randevu alabilir miyim?
E.V.
Hocam sag ayagın 4.parmagındakı tedirginlik sureklı olan bı rahatsızlık nedendir acaba ogrenebılırmıyım
S.K.
Kaygı bozukluğu için annemi götürdüğüm, ve bir buçuk yıl kadar süren tedavisi sonucunda müspet bir netice aldığımız doktordur kendisi. Bilgi ve tecrübesinin yanı sıra insan olarak da çok ilgili ve rahatlatıcı tutumundan memnun kaldık. Meslek hayatında başarılarinin devamını dilerim.
N.C.
Eşim aktutun çatışmasında yaralandiktan sonrra yanında şehit olan askerlerinden etkilendi içine kapandı depresyona girdi çok kötüydü Bayram beye götürdük şu an çok çok daha iyi sağolsun yillardir görmediğimiz Dr kalmamış ti
İ.Ç.
Hocam ben sizin hastanızın devlet hastanesinden ilaç larım bitti napacaz
A.
De Bayram YILDIZA annemi muaneye götürdüm. Çok iyi ve anlayisli bir doktor.Dinliyor hastasıydıla iyi ilgileniyor
S.S.
Sayın doktor bey benim eşim yedi yıldır yataktan kalmıyor bir şey yapmak istemiyor banyo yapmıyor bu nedir hastalik
B.
DR.Bayram Yıldıza kızımı muyeneye götürdüm.Muayene için kızıma uzun bir süre ayırdı ,dinledi. Depresyon teşhisiyle tedavisine başladı.Sonrasında doktorumuza çok kolay ulaşabildiğimiz için tedavisindeki aşamaları çok rahat konuşabildik.Kızım şu anda çok iyi.Doktorumuzun kolay ulaşabilirliği bizim için çok büyük bir avantaj oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.
Ü.
Eşim kanser rahatsızlığı geçirdi. Onun tedavi sürecinde fiziksel ve ruhsal olarak çok yıprandım ve bu dönemde yardıma ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için destek aldım. Hem ilaç hem de psikolojik destek sağladı. O an yaşadığım zor çöküntüyü kolay atlatmama yardımcı oldu. Şu anda seanslarım devam etmiyor ama ilaç tedavim devam ediyor. Bayram Bey'in kontrolü altındayım. Kendisi etik kurallara dikkat eden, hümanist, değer yargılarınıza öncelik veren, olayların geçici bir durum olduğunu görmemizi sağlayan bir doktor. Aslında bu durumlar bizlerinde bildiği şeyler ama o anki durumda sağlıklı düşünemiyorsunuz. Kendisi sabırla, anlayışla yargılamadan dinleyerek yardımcı oldu. İlaç olarak fazla yükleme yapma zihniyetine sahip bir doktor değil. Kendisi bana kitap önerdi. Konuları kendimin de aşabileceği konular olduğunu söyleyip, hatırlattı. Kişilik olarak tanımaya çalıştı. Şu şekilde düşünün, değerlendirin diye yönlendirdi. Göz ardı ettiğimiz şeyleri ön plana çıkarmama yardımcı oldu ve bana faydalı oldu. Bayram Bey'den memnun kaldım. Kendisi çevremdeki arkadaşlarıma, yakınlarıma tavsiye edebileceğim, güvendiğim bir hekim.
E.
Geçirdiğim rahatsızlığımda ve bazı sıkıntılar yaşadım o dönemde Bayram Bey'in desteği ile atlattım. Kendisi çok iyi bir doktor. Ben memnun kaldım. Kemoterapi alma dönemimde desteğe ihtiyaç duyduğum için birkaç tandığımın tavsiyesi ile görüşme sağladım. Geçirdiğim süreçte bana çok yardımcı oldu. Ben memnun kaldım.
O.
Kayınvalidemin stres ve kaygı bozukluğundan dolayı arkadaşımın tavsiyesi ile görüşme sağladık. Güzel bir tedavi süreci uyguladı. Durumu şu anda daha iyi. Öncesinde evinde tek başına kalamıyordu ama şimdi evinde mutlu, huzurlu bir şekilde kalmaya başladı. Kullandığı ilaçlar çok iyi geldi. Bayram Bey aralıklı olarak takibini sağlıyor. Biz kendisinden memnun kaldık. Olumsuz olarak yaşadığımız bir durum olmadı. Kendisini herkese tavsiye ederiz.
O.
Kaygı bozukluğundan dolayı tavsiye üzerine Bayram Bey ile görüşme sağladım. Şu anda seanslarım devam ediyor. Seanslardan sonra sıkıntılarım geçti. Bayram Bey çok yumuşak, konuşkan, iletişimi çok iyi, kendisini danışanın yerine koyarak empati sağlayan, danışanlarını saatlerce dinleyen, mükemmel bir doktor.
T.
Kendimi çok mutsuz hissediyor, çok agresiftim ve her şeye sinirleniyordum. Bayram Bey sayesinde şimdi çok iyiyim. Kendisi bana güven verdiği için rahatsızlığımı kolaylıkla ifade edebildim. Daha öncesinde farklı bir doktora gidiyordum. Daha sonraki süreçte arkadaşlarımdan Bayram Bey'in adını duyunca ve fazla ilaç kullanmak istemediğim için kendisine seansa gitmeye başladım. Şu anda düşük bir doz kullanıyorum. Sayesinde bana yardımcı olarak ilacımı azalttım. Ben memnunum.