Pazartesi-Cumartesi 10:00 - 20:00
0542 819 23 20 info@tmsclinic.org
irem-akdag.png

Psikolog 

İrem Akdağ

info@tmsclinic.org Hızlı Randevu

Ünvanı

Psikolog 

Eğitim
 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü

 
Staj ve İş Deneyimi
 

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi (2017)

TBMM Yasama Bilgilendirme Eğitimi(2018)

Mucize Çocuklar Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon

Türkiye Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu 22. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi (Başkan Yardımcılığı)

Kayseri Şehir Hastanesi Psikiyatri Bölümü

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

TmsClinic (Halen)

Alınan Eğitimler
 

WISC-R Zeka Testi Eğitimi

Çocuk ve Yetişkinlerde Objektif Tesler 

Cinsel Terapi Eğitimi

MMPI Uygulayıcı Eğitimi

Oyun Terapisi

Kriz, Travma ve Yas Danışmanlığı 

Bilişsel Davranışçı Terapi

 

Adres


Gevher Nesibe Mah. Gök Geçidi Erdem Plaza No:17/19 Kayseri

 

İletişim Bilgileri


Telefon
0542 819 23 20
Email:
info@tmsclinic.com

GÖNDER

İrem Akdağ Yorumlar

T.S.
İrem hocama 10 seans oyun terapisi ine geldik. Su an her sey yolunda terapilerimiz biteli 1 ay oldu. Her sıkıntı da arıyorum bana cok yardımcı oluyor. Çocuğumun özgüven yerine geldi cok tesekkür ediyorum
K.Ö.
Merhaba öncelikle burdan İrem Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum yaşadığım bir olay sonrası bende panik atak ve kaygılar başladı uzun zamandır panik atak ile baş etmeye çalışıyordum artık dayanamayıp yardım almayı düşündüm ve internetteki güzel yorumlar vesilesi ile İrem Hanımla tanıştım sorunlarımı anlattım cok iyi bir dinleyici bana çok yardımcı oldu bana yönlendirmeleri cözümleri cok iyi geldi ve bana kendimi ifade etme fırsatı verdi ataklarım çok hafifledi nerdeyse yok denecek kadar az ara ara kontrollre gidiyorum daha da iyi hissedecegimi düşünüyorum İrem Hanıma iş hayatında başarılar diliyorum.
Y.M.
Merhabalar, ilişkimde iletişim sorunları yaşarken psikoloğa basvurmak istedim. Bu sayede kendimi keşfettim. Göremediklerimi görmemi sağladı, bana çok güzel öneriler verdi ve ben o klinikte rahatlamış ve yüklerimi bırakmış olarak ayrıldım. Emekleri için teşekkür ederim. Hala devam ediyorum.
A.U.
Oğlumu davranış bozukluğu için İrem hanıma götürdüm. Hem bize karşı hem de oğluma karşı yaklaşımı çok profesyonelceydi. Iş inde çok iyi bir psikolog. Seanslarımız devam ediyor ve şimdiden bir çok sorunu çözdüm diyebilirim. Her şey için teşekkürler.
S.M.
Tavsiye üzerine gittim kendisine. Sigara bırakma uygulaması konusunda desteğini almak istedim. Yaklaşık 3 seansta yardımcı oldu. Bağımlılığını azalttı. Biozrezonans ve İrem Hanımı öneririm ben sigarayı bıraktım. Çok ilgili ve alakalı bir psikoloğumuz, çok teşekkür ederim kendisine. Gerçekten çok iyi biri. Kendisini tavisye ediyorum
N.K.
Hamileydim ve lohusalık sendromu yaşıyordum. Bebeğimle bağ kurmakta zorlanıyordum. Bu anlamda 3 seans aldım. Bebeğimle bağ kurmayı başardım. İrem Hanım' ın beni anlaması, tavsiye ve önerileri çok rahatlatıcıydı. Beni çok güzel dinledi ve bebeğimle bağ kurmamı sağladı. Seanslardan önce ağlama nöbetleri geçiriyordum, bebek ağladığında onunla ağlıyordum, bebeğim uyuduğunda dahi kontrol ediyor ve neden yüzü böyle diye sorguluyordum; artık bunları aştım. Bebekle ilgili her konuyu kafama takıyordum; çok şükür bu süreci atlattım. Şu an bebeğimle çok iyiyiz. Kendisinden memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.
M.S.
Araştırarak ulaştım kendisine. Bazı sorunlarım vardı, bu anlamda desteğini almak istedim ve çok memnun kaldım. Yaklaşık 5 seans yaptık ve devam ediyorum. Yardımcı olmak konusunda gerçekten çok etkili, özverili bir şekilde çalışıyor. Zamana dayalı olarak, belli bir süreçte ve düzende konuştuk; sorunlarımı çözüme ulaştırdık. Seanslarımız devam ediyor ama değişimi kendim de hissediyorum. Başlangıçtaki halime göre çok daha iyiyim. Tabii ki tavsiye ediyorum
E.A.
Daha önce duymuştum adını. Yeğenimin bir kardeşi oldu ve bu konuda yeğenim çok zorlandı, bu anlamda desteğini almak istedik. İrem Hanım çok güleryüzlü ve anlayışlı biri. Yapmamız gerekenleri anlattı ve çok açıklayıcı bir tavrı vardı. Bizim de yapmamız gerekenler konusunda yol gösterdi. Çok sıcakkanlı biri, sorduğumuz her soruya cevap verdi. Yeğenim çok seviyordu kendisini ve gayet iyi anlaşıyorlardı. Şu an yeğenim ve kardeşi çok iyiler. Kardeşini kabullendi, kendisi yakın zamanda bir rahatsızlık geçirdi ve yanında kardeşi olsun istedi; kardeşinin varlığından destek aldı. İletişimleri çok iyi artık.
S.K.
Çok güzel bir süreç geçirdik kendisiyle. Kanser hastasıydım, ilaç kullanıyordum ve bu anlamda destek almak istedim. 5 seans aldım ve bu sürede beni anlaması, telkinleri çok rahatlattı. Hayata olan bakış açımı değiştirdi; şimdi daha rahat bakıyorum hayata. İyileştim ve seanslarım tamamlandı. 2 seans daha gitmeyi düşünüyorum çünkü çok faydasını gördüm. İyi ki karşıma çıkmış ve iyi ki kendisine gitmişim. Çok teşekkür ediyorum.
K.T.
İhtiyacım olan bir konuda hizmet veren firmaları araştırmaya başladım ve kendisine ulaştım. Dikkat testi için kardeşim adına gittik ve görüştük. Çok belirgin bir süreçti ve işleyişle ilgili net bilgiler aldık. İrem Hanım şeffaf davranan ve alanında uzman olduğunu hissettiren biri. Neden sonuç ilişkisini iyi kuran, doğru çözüme hızlı bir şekilde ulaşan bir psikolog. Test sonuçlarını doğru yorumlandı ve memnun kaldık. Danışan kişi yani kardeşim bir öğrenci ve artık daha dikkatli. Seanslara şu an için devam etmiyoruz. Daha sonra kontrol etmek için de aradı beni,neler yaptığımızı ve durumumuzu sordu. Bu şekilde takip etmesi memnuniyet vericiydi. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
G.K.
Kendisi danışanlarına karşı her konuda çok ilgili bir psikolog. İnternet üzerinden psikolog arayışım üzerine danıştım. Kendimle ilgili çözemediğim bazı konular vardı ve bu anlamda desteğini almaya karar verdim. 4 seans aldım ve bu süreçte daha olumlu olmaya başladım. Eskiden olan karamsarlığım gitti. İlk seans itibariyle değişimimi fark ettim ve devam etmek istedim. Güleryüzlü, anlayışlı ve sabırlı bir psikolog kendisi. Seanslarım kendimi iyi hissetmem üzerine bitti. Kesinlikle tavsiye ederim.
B.S.
Bireysel bir konuda destek aldım. Bir tanıdık vasıtası ile tanıştım kendisiyle. Kısa sürede çok yol katettik. Farklı zamanlarda olmak üzere 12 seans aldım ve devam ediyorum. Bu süreçte konuyla ilgili bir aydınlanma yaşadım ve bu hayatımın birçok yönünü etkiledi. İrem Hanım samimi ve sıcakkanlı bir kişilik. Sürekli kontrol bazında iletişime geçiyordu, ilgi ve alakası oldukça yüksek. Memnun kaldığım ve devam ettirdiğim bir süreç oldu.
G.K.
Gebelik sürecimde danışma ihtiyacı hissettim. İleri yaşta yaşamış olduğum bir gebelikti ve bu anlamda sıkıntılarım olmuştu. İnternet üzerinden araştırarak ulaştım kendisine. Bu süreci daha kolay atlatmamı sağladı. Anlayışı, hoşgörüsü ve yaklaşımı en beğendiğim özellikleri oldu. 6 seans aldım ve sıkıntılarım çözüme ulaştı. Tavsiye ediyorum.
D.K.
İnternet üzerinden, tesadüfler sonucu buldum kendisini. Başladığımız günden itibaren sempatik tavırları ile çok güzel bir süreç geçirdim. Seanslarım devam ediyor; dikkat eksikliği ve depresyon için tedavi görüyorum. Bu süreçte kendimi küçük gördüğümü ve aşağıladığımı fark ettim. Şimdi daha değerli olduğumu biliyorum ve eskisi gibi agresif değilim. Bir puan vermem gerekirse en yüksek puanı rahatlıkla verirdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
V.E.
Yoğun bir depresyon dönemimdeydim. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kendisine ulaştım. Yaklaşık 8 seans aldım. Bu süreçte hayat kalitem arttı. İrem Hanım beni etkili bir şekilde dinleyip, anlayabiliyor. Verdiği destek yeterli ve seanslara devam ediyorum. Kendisinin yönlendirmeleri sayesinde süreci rahat bir şekilde atlattım. Teşekkür ederim.
G.T.
Kızımın dikkat eksikliği nedeni ile iletişime geçtim kendisiyle. 6 seans aldı kızım, bu süreçte çok sakin ve hoş tavırlı bir profil çizdi İrem Hanım. Çok olumlu sonuçlara kısa sürede ulaştık. Kızımın dersleri ile ilgili sorunları vardı; odaklanamıyor ve çabuk sıkılıyordu. Verdiği taktikler ve yöntemler ile olumlu sonuca hızla ulaştık. Tabi ki tavsiye ediyorum. Kızımla iletişimi çok pozitif ve sıcakkanlıydı. Çok genç bir psikolog kendisi ve güzel bir iletişim yakaladılar kızımla. Gayet sorunsuz ve verimli bir süreç oldu.
S.L.
Cok sıkıntı ve stres yaşadığım donemde psikolog arama ihtiyacı duydum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda İrem hanıma ulaştım. Randevu aldım, benim cok ilgilendi. 2 seans oldu su sürece. Her sey yolunda, gerekli bütün testleri uygulayıp ona göre yaklaşıyor. Ben cok memnun kaldım her sey için teşekkür ederim
F.M.
Kardeşim için danıştık İrem Hanım'a. Dikkat eksikliği sebebi ile ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine destağini almaya karar verdik. Çok güleryüzlü bir psikolog. Çok verimli 2 seans aldık kendisinden. Devam ettikçe verim alıyorduk ama seansları bırakmak zorunda kaldık çünkü ani bir şehir değişikliğ yaptık ve tadavimizi yarım kaldı. Devam etmeyi planlıyoruz. İrem Hanım samimi, canayakın ve bilgili biri. Bizi sürekli arayıp soruyor uzakta bile olsak.
H.A.
Tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Seanslarım sonrasında olumlu sonuç aldım. İrem Hanım iletişimi kuvvetli bir insan ve kendimi rahatlıkla ifade edebildim yanında. Seanslarım sona erdi ama ilerleyen zamanlarda danışmayı düşünüyorum. Vermiş olduğu destek tamamen yeterli. Çok teşekkür ediyorum kendisine ve tavsiye ediyorum.
T.M.
Takıntılarım vardı ve bu nedenle destek almak istedim. Bir psikolog arkadaşım kendisini önermişti ve bu şekilde İrem Hanım'a gittim. Yaklaşık 7 seans aldım ve bu seanslarda benimle çok ilgilendiler. İrem Hanım çok güleryüzlü ve samimi bir psikologtu. Çok memnun kaldım.
O.İ.
Depresyondaydım; korkularım vardı ve bu anlamda İrem Hanım'a gitmeye karar verdim. Karşılaması, ilgisi, açıklamaları ve sorularıma verdiği cevaplardan çok memnun kaldım. Yaklaşık 6 seans gittim ve bu seanslarda bana sorular sordu. Sorduğu sorularla kendi iç dünyamı keşfettim ve çok daha iyiyim
Y.B.
Mecburi sebepler dolaysıyla bir defa gittim ama çok memnun kaldım ve ayda bir defa gitmeye karar verdim. Deprosyandaydım ve bu konuda terapi aldım. Çok faydasını gördüm. Gergin bir dönemden geçiyordum ama şu an çok daha iyiyim. İrem Hanım süreç boyunca tatlı dilli ve güleryüzlüydü. Olumlu bir etki bıraktı bende. Kendime güvenim geldi ve beni hayata bağlayan pek çok sebebin olduğunu anladım. Devam ediyorum ve çok çok memnunum kendisinden.
Ü.M.
Anaokuluna giden kızım için başvurdum. Okula uyumsuzluk, giderken ağlama ve huzursuzluk gibi şikayetleri vardı. Bu anlamda gittik; kardeş kskançlığı tanısı kondu ve oyun terapisi aldık. İrem Hanım ve ekibi çok ilgili ve güleryüzlüydü süreç boyunca. Bu doğrultuda kızımda özgüven gelişimi de oldu ve memnun kaldığımız bir süreç olarak sonlandı. Kızım kendisini çok net olarak ifade edebiliyor ve okula giderken de herhangi bir sorun yaşamıyoruz artık. İrem Hanım düzenli biri, pozitif bir enerjisi var ve işini düzgün yapıyor. Çocuklarla iletişimi çok iyi. Tavsiye ediyorum.
T.R.
İrem Hanım'a tavsiye üzerine gittik. Oyun terapisi eğitimi aldık kendisinden, 10 seans olarak başladık ve 3 seansımız kaldı. Çocuğumuzda herhangi bir odaklanma sorunu olup olmadığını öğrenmek istedik ve bu anlamda danıştık. Çocuğum kural ve komutlara riayet etmiyordu. Bu seanslarla kurallara uyumunu daha yaşanılır düzeyde yeniledik. Ebeveyn görüşmeleri de yaptık. Çocuğum onu çok seviyor; programımızın bitmesine 3 seans kaldı ama bitirmeyi düşünmüyorum. Çocuğum her gün ısrarla kendisine gitmek istiyor ve bu nedenle aniden ilişiği kesmeyi düşünmüyoruz. İrem Hanım çok iyi bir dinleyici, güleryüzlü, ilgili ve çok sabırlı. Çocuğumla iletişimi muazzam, çocuğum çok sağlıklı bir şekilde uyum sağladı kendisine.
F.K.
Kendi sağlık sorunum için gittiğim klinikte aynı gün oğlumun okulu bıraktığını öğrendiğim için İrem Hanım'la görüşmek istedim ve bu şekilde sürecimiz başlamış oldu. Lise son sınıfa giden, üniversiteye hazırlanan bir oğlum vardı ve o dönem okulu bırakma kararı alıp bırakmıştı. 4 seans boyunca İrem Hanım'la görüşme sağladılar ve sayesinde şu anda tekrar okula gitmeye karar verdi, devam ediyor. Gitmemiz gereken 2 seansımız daha var bu doğrultuda. Kendisinden ve desteklerinden bu anlamda çok memnun kaldık. Oldukça ilgiliydi; hem bana hem de oğluma karşı. Birincisi çok güleryüzlü bir kadın, 2.si de iletişimi gerçekten çok iyi.
Ç.T.
İrem Hanım'dan yaklaşık 15 seans destek aldık, kendisinin bu anlamda ilgisinden çok memnun kaldık. Sıcakkanlıydı, her zaman için bize karşı da ilgili davrandı. Çocuk için görüşmüştük; akranlarıyla oyun oynamama sorunu yaşıyorduk, o da sevdi İrem Hanım'ı. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık kendisiyle. Verim açısından da olumlu yönde değişim oldu, oyun terapisiyle destek oldu bize kendisi. Gördüğümüz kadarıyla ilerleme de katettiğimizi söyleyebilirim.
H.T.
Aslında tavsiye üzerine gittim kendisine ben, görüştük ve seanslara devam ettik. Eşimle ilgili sıkıntım vardı vajinismus sorunu yaşıyorduk açıkcası.Bir sene boyunca ne psikoloğa ne de doktora gitmiştim bu sorun için. Sonra da dediğim gibi tavsiyeyle İrem Hanım'a ulaştık ve 2 ayda çözdü bu problemimizi. Çok memnun kaldım desteklerinden, ilgilendi ve yapmam gerekenleri söyleyerek süreci bitirmemize yardımcı oldu.
L.E.
8,yaşındaki çocuğumun okul problemi için gitmiştim kendisine. Bir türlü alışamıyordu. Korku ve tedirginlik vardı. Oyun terapisi eşliğinde 10 seans süreç geçirelim, işe yarar dedi İrem Hanım, öğretmeni de destek verdi bize. Seansları bitirdiğimizde çok iyiydik ama birkaç gündür okula gidemiyoruz soğuk algınlığından dolayı. Bu yüzden yine bir soğukluk, tedirginlik oluştu çocukta. Aklıma da hemen İrem Hanım'ın ilk başlarda söyledikleri geldi; çocuğun söylediklerini duymamazlıktan gelin.. Şimdi yine öyle yapıyorum ve hamdolsun 2 gündür bir sıkıntı yaşamıyoruz. Zorlandığımda, herhangi bir aksilik olduğunda tekrar aramayı düşünürüm kendisini.
A.A.
Kardeşim üniversite sınavına hazırlanıyordu ve kaygı-stres anlamında sorunlar yaşıyordu. Öneri üzerine görüşme sağladık İrem Hanım'la ve gayet iyi geldi. Çok gelişim oldu kardeşimde, kaygı yönetimi anlamında güzel değişimler söz konusu. Stresini de yendi diyebilirim, sınavlara çok rahat girebiliyor artık. Ben de KPSS'ye hazırlanıyorum, onun için destek almıştım kendisinden. Konuşması çok ılımlı, gayet yapıcı şekilde olumlu karşılıyor sizleri.
B.G.
İrem Hanım'ı çok seviyorum, çok da memnun kaldım kendisinin desteklerinden. Başka bir psikiyatrist dolayısıyla görüştüm kendisiyle ve 4-5 haftadır da devam ediyoruz bu görüşmelere. Bu Cumartesi günü de randevum var tekrar. Sayesinde ilerleme görebiliyorum danıştığım problemle ilgili. Çok da samimi bir danışman kendisi.
İ.Ö.
Panik atak sorunlarım vardı, bunun üzerine görüştüm kendisiyle. Terapileri çok iyi geldi yıllardır.Bu sorun için ilaç kullanıyordum normalde ve bunaldığım da oluyordu. Çok memnun kaldığım bir destek süreci geçirdim kendisiyle yaklaşık 3 ay boyunca. İkna edici ve güven verici bir konuşması var, bu hoşuma gitmişti.
G.L.
7 yaşında bir kızım var ilkokula gidiyor, yaklaşık 10 seans boyunca okulla ilgili olan problemleri dolayısıyla görüşme sağladık İrem Hanım'la. Derslere girmek istemiyor, okulda durmak istemiyordu. Şu anda sayesinde bu sorunu çözdük. Kendisi çocuklarla çok iyi iletişim kuruyor, güler yüzlü ve çok da cana yakın bir danışman
Ş.E.
Güleryüzü ve iş deneyimiyle ilgili hiçbir şüphem yok, çok faydalı bir şekilde görüşmeye 1 ay boyunca devam edip daha sonrasında ortak kararla bu süreci sonlandırdık. İrem Hanım'la olan görüşmelerimizden gerçekten çok memnun kaldım. Depresyon problemi yaşıyordum ve bu anlamda kesinlikle desteklerinin bana iyi geldiğini söyleyebilirim. Hayata pozitif bakmamı sağladı. Samimi ve doğal olması da sizi çok rahat hissettiriyor. Bu yüzden de işinde başarılı olduğunu düşünüyorum
S.A.
İrem Hanım'la 10 seans boyunca 6 yaşındaki kızımda oluşan korkular yüzünden görüşme sağladık. Bilirsiniz gündemde Momo tarzı şeyler vardı, buna benzer korkular oluşmuştu kızımda.Okulda da etkisini gösteriyordu; öğretmeninin yanından ayrılmaz olmuştu. Danışmanımızla olan seanslardan sonra çok daha iyi olmaya başladı, arkadaşlarıyla oyunlar oynuyor ve artık aynı sorunları sergilemiyor. İrem Hanım kendisini sevdirmiş kızıma, başarılı olmuş bu süreçte. Kızıma seansta ne yaptınız dediğimde sır, aramızda diyor mesela.Oturup İrem Hanım'la her şeyini paylaşabiliyor,çok sevdi kendisini.Sürekli ona gitmek istiyorum diyor. Kendisi de zaten çok sakin ve güleryüzlü bir kadın, çocuklara nasıl hitap edeceğini iyi biliyor. Tatlı ve candan bir danışman ayrıca.
A.A.
Oğlum ve okulu ile ilgili sıkıntımız için İrem Hanım ile görüşmeye başladık ve ilk gün ile bu günü kıyaslandığında gelişime inanmakta ben bile zorlanıyorum güler yüzü ve iletişimi bir harika
D.S.
Normalde de görüşüyorum İrem Hanım'la, o kadar ilgili bir insan ki..4 ya da 5 seanstır devam eden bir süreç içerisinde ilerliyorum kendisiyle ve çok memnunum bu süreçten. Danışmanlık dışında da çok iyi bir insan olduğunu tekrar söyleyebilirim. Kendisi çok güleryüzlü ve insancıl bir psikolog. Hayatım O'nun sayesinde çok değişti, daha mutlu bir yaşam sürüyorum şimdi.
M.K.
Anksiyete bozukluğu başlamıştı ve bu nedenle ihtiyaç duydum kendisine. İrem Hanım gerekli gördüğü yerlerde, ihtiyacım doğrultusunda ilgili birimlerden de destek aldı. Yaklaşık 1 ay görüşmelerimiz devam etti. Şu an bu anlamda bir sorunum kalmadı. Sıcakkanlı yaklaşımından çok memnun kaldım.
F.K.
Anksiyete bozukluğu başlamıştı ve bu nedenle ihtiyaç duydum kendisine. İrem Hanım gerekli gördüğü yerlerde, ihtiyacım doğrultusunda ilgili birimlerden de destek aldı. Yaklaşık 1 ay görüşmelerimiz devam etti. Şu an bu anlamda bir sorunum kalmadı. Sıcakkanlı yaklaşımından çok memnun kaldım.
B.D.
Anksiyete bozukluğu başlamıştı ve bu nedenle ihtiyaç duydum kendisine. İrem Hanım gerekli gördüğü yerlerde, ihtiyacım doğrultusunda ilgili birimlerden de destek aldı. Yaklaşık 1 ay görüşmelerimiz devam etti. Şu an bu anlamda bir sorunum kalmadı. Sıcakkanlı yaklaşımından çok memnun kaldım
O.T.
İrem Hanım'la gayet olumlu ve iyi bir süreç geçirdik. Tek seansta bile sorunumuzu çözerek bizleri daha da rahatlattı. Kısa ama gayet verimli bir süreç geçirdiğimizi düşünüyorum. Nasıl bir yol izleyeceğimizi ve neler yapabileceğimizi bizlere çok iyi şekilde aktararak aynı zamanda kızımla da konuşarak faydalı bir süreç geçirmemize yardımcı oldu. Kendisi bu konuda her yaşa inebilen, çocukların dilinden de iyi anlayabilen bir psikolog. Ayrıca oldukça güleryüzlü, samimi ve işini de iyi yapan bir insan.
T.S.
İrem Hanım'dan çok memnunum, o da benden memnun. Sanırım 4 seanstır kendisiyle görüşme sağlıyoruz. Zaten ilk psikolog deneyimimi yaşadım o yüzden karşılaştırma yapabileceğim başka bir deneyimim olmadı. İletişim açısından ve yönlendirmeleri bakımından kendisinden çok memnun kaldığımı iletebilirim ama. Destekleri, bazı şeylerin farkında varmamı sağladı diyebilirim
O.Y.
İrem Hanım'dan çok memnunum, o da benden memnun. Sanırım 4 seanstır kendisiyle görüşme sağlıyoruz. Zaten ilk psikolog deneyimimi yaşadım o yüzden karşılaştırma yapabileceğim başka bir deneyimim olmadı. İletişim açısından ve yönlendirmeleri bakımından kendisinden çok memnun kaldığımı iletebilirim ama. Destekleri, bazı şeylerin farkında varmamı sağladı diyebilirim
M.T.
İrem Hanım'la 1 sefer görüşme sağlayabildik, bu virüs olaylarından dolayı devam edemedik görüşmelere ama etmeyi düşünüyoruz. İnternet üzerinden kızımın yaş grubuna göre bir danışman araştırması yaparken rastladım kendisine. Kendisi bir danışmandan öte, çok daha farklı bir insan.. Çocuklara olan yaklaşımı, bana olan yaklaşımıyla rahatlatması.. Allah bin kere razı olsun ondan. Okul değişikliği nedeniyle kızımda biraz sorunlar yaşamaya başlamıştık. Bir telefonumuzla bizi hemen öne aldı, tek seansta hem beni hem de çocuğu rahatlatmayı başardı. Ayrıca bende ailemle ilgili birkaç sorun yaşıyorum ve bunlar için de kendisine danışmayı planlıyorum. 4-4lük bir psikolog bence. O güleryüzü, pozitif enerjisi zaten sizi tamamen rahatlatmaya yetiyor. En azından güvenebileceğiniz bir psikolog, öyle söyleyeyim.
G.K.
Kendisini çok sevdim,çok iyi bir danışman,gayet sevecen,iyi şekilde anlayışla karşıladı beni,hiç bir sıkıntı görmedim kendisinden.Büyük bir sıkıntı yaşadım.Depresyon tanısı koyulmuştu, bu nedenle danışmanlık aldım. Daha rahatladım, daha iyiyim.
M.A.

8 yaşındaki kizımda olan bazi davranış sorunları sebebi ile irem hanıma basvurduk. Bizi oyun terapisine yonlendirdi. Terapimiz bitti Ve cok ilerleme kaydettik. Aile gorusmeleri ile desteklemesi ve bizi hep bilgilendirmesinden cok memnunuz. Ihtiyaci olan herkes basvurup , olumlu sonuclar alabilirsiniz.

E.R.

İrem Hanım'dan çok memnunuz.İrem Hanım'la geçen sene oğlum sınava hazırlanırken tanıştık, o günden beri devam ediyoruz,ara ara ziyaret ediyoruz.Çocuğumla iletişimi çok güzel,çok memnunuz.Çok güzel olumlu sonuçlar aldık. İnternette çok fazla vakit geçiriyorduk.Benim oğluma o konuda çok yardımcı oldu,düzenli ders çalışma konusunda yardımcı oldu.Oğlumla hala devam ediyoruz çalışmaya.

A.A.

İrem hanımla kaygı bozukluğum ve sınav stresim için görüşmelere başladık. Bu süreçte Güler yüzlü oluşu ve beni yönlendirme tarzı bana çok olumlu dönüşler sağladı. Yaptığı tüm görüşmeler çok faydalı ve yönlendirme şekli. Bir ayı biraz geçkin süre görüştükten sonra ortak kararımızla görüşmelerimizi sonlandırdık. İrem Hanım'la olan görüşmelerimizden gerçekten çok memnun kaldım. Bu desteklerinin bana iyi geldiğini söyleyebilirim. Onun sayesinde artık kaygım azaldı ve daha iyi motive olmuş şekildeyim. Sizi her zaman Güler yüzü ile karşılıyor ve çok anlayışlı bir bayan. Bu sebeplerden dolayı çok daha başarılı olup iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. İyiki vardınız İrem Hanım. Dilerim daha iyi yerlere gelirsiniz..

N.S.

Gayet sıcak kanlı ve anlayışlı birkaç sorunumdan bahsettim oneri ve tavsiyeleri gercekten cok işime yaradı tesekkur ederim tekrardan :)

A.E.

Sınav kaygım için psikolog ararken yolum İrem Hanım ile kesişti. Güler yüzlülüğü empatisi ve detaylı açıklamaları ile seanslarımızdan gerekli verimi aldım. Endişemi kaygımı kontrol etmeyi öğrendim. Çok memnun kaldım. İrem Hanımı herkese tavsiye ediyorum ve minnetimi belirtmek için bu yorumu yapıyorum. Kendisine başarılar diliyorum

K.A.

Oldukça içten tutumuyla uyum bozukluğu yaşadığım bir an da hayatıma dokundu. Bu süreci İrem Hanım'ın desteği ile geçirmek gerçekten beni rahatlatan bir deneyim oldu. Hayatınızda hiç bir şey için gec kalmıs degilsiniz. Herkes destek alabilir...

M.N.

Gayet memnun kaldım.Daha önce farklı deneyimlerim oldu,fakat İrem Hanım'dan memnun kaldım.Benim daha önce kuzenim danışanı olmuştu.O memnun kaldığını,fayda gördüğünü söylediği için ben de tercih ettim ve gayet memnunum.Bütün sinirsel kendimi zaptedemediğim durumları bir kenara bıraktım.Daha sağlıklı bir birey olduğumu düşünüyorum.Çok yumuşak dilli ve halden anlıyor,sürekli benim çıkmazlarımı bana göstermek yerine çıkmazlardan nasıl çıkacağımı bana gösteriyor.Farklı deneyimlerin bana zarar vermeyeceğini gösterdi. Herkese tavsiye ederim

Ş.T.

İrem Hanım'dan çok memnnunuz,gayet ilgili,çocuğumla görüşmeleri verimli geçiyor.Tesadüfen gittik kendisine,iyi olduğunu anladık ve devam ettik.Oğlumun sınav kaygısı için gittik.Şu an için iyi gidiyor.Oğlum derslerine çalışıyor. İrem Hanım'dan memnun kaldık,kendisi gitmek istiyor. İrem Hanım'a gitmeye başladığından beri derslerinde verimli olmaya başladı. Aile ile iletişimi koparma ası bizi bilgilendirmesi ve yönlendirmesi cok iyi.